Home / Parama svetainei

Parama svetainei

Mes norime, suteikti savo lankytojams daug džiugių akimirkų ir gerų emocijų. Mūsų tikslas — Jūsų įvairiapusiškas tobulėjimas. Jei Jums patinka mūsų svetainė, pritarėte mūsų idėjoms ir norite mums padėti, kviečiame skirti mums 2% arba paremti norima suma. Istorikas.lt pagrindinis tikslas – Jūsų tobulėjimas. Norime padėti Jums gilinti savo žinias, suteikti erdvę diskutoti istorijos temomis, padėti pasiruošti istorijos egzaminui ir prasmingai praleisti laiką.

Internetinė bankininkistė arba SMS

Paramą  galite pervesti per Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemas, šiuos mokėjimus administruoja Mokėjimai.lt, taigi jūsų duomenys yra visiškai saugūs. Mygtukas žemiau leis įrašyti norimą pervesti sumą litais ir paskui pasirinkti iš kurio banko darysite pavedimą:

2% parama nuo gyventojų pajamų mokesčio

Vienas paprasčiausių ir papildomų išlaidų nereikalaujančių būdų paremti svetainę – skirti jos veiklai dalį (iki 2%) per mokestinį laikotarpį (t. y. kalendorinius metus) gautų pajamų mokesčio (2% GPM). Tai atlikti gali dirbantys ir pajamas gaunantys asmenys.

Paprasčiausias būdas – užpildyti FR0512 (2 versiją) formą internetu. Naudodami savo internetinę bankininkystę prisijunti prie Valsybinės mokesčių inspekcijos EDS (Elektroninio deklaravimo sistemos) ir užpidykite FR0512 (2 versiją) formą. Prisijungimo puslapį rasite čia.

Paramos gavėjo numeris reikės suvesti: 302612472

Formas paramos skyrimui galite pildyti iki š. m. gegužės mėn. 1 d.

Jei nesuprantate kaip užpildyti formą, mielai prašome susisiekti su mumis ir mes Jums patarsime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*